Bursalılar Vodafone İle Hem Evde Hem Cepte İnternet Keyfi Yaşayacak


Dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, Bursalı müşterileri için geliştirdiği ev interneti kampanyasıyla her an her yerden internete bağlanma keyfi yaşatıyor. Ağustos sonuna kadar geçerli olacak "Vodafone Evde" kampanyasıyla, Bursalı Vodafone kullanıcıları ev internetindeki kotadan her ay 16 GB'a kadar datayı ücretsiz olarak cep telefonlarında da kullanabiliyor. Vodafone ayrıca, Bursalı gençlere 12 aylık taahhütlü özel paket seçenekleri, Bursalı mobil müşterilerine de 5 TL indirim sunuyor. Diğer yandan, Ağustos sonuna kadar Vodafone'dan ev interneti alan tüm Bursalılara 50 TL değerinde A101 hediye çeki veriliyor.

Türkiye'nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Bursalı müşterilerine maksimum internet keyfi yaşatacak bir kampanya başlattı. Günlük yaşamında interneti yoğun kullananlar için tasarlanan "Vodafone Evde" kampanyasıyla, Bursa'da yaşayan Vodafone'lular ev internetindeki kotadan her ay 16 GB'a kadar datayı ücretsiz olarak cep telefonlarında da kullanabiliyorlar. Data aktarımının ayda 4 kere günlük 4 GB olarak gerçekleştiği kampanyayla Bursalı Vodafone kullanıcıları, ev internetlerini cep telefonlarına da taşıyarak her an her yerde internet keyfi yaşayabiliyorlar. Vodafone ayrıca, Bursalı gençlere 12 ay taahhütlü özel paket seçenekleri, Bursalı mobil müşterilerine de 5 TL indirim sunuyor. Diğer yandan, Ağustos sonuna kadar Vodafone'dan ev interneti alan tüm Bursalılara 50 TL değerinde A101 hediye çeki veriliyor.


Engin Aksoy: "Bursalı müşterilerimizin internet deneyimini bir adım öteye taşıyoruz"

Bireylerin ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Bursalı müşterilerimizin kesintisiz internet ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirdik. Yeni kampanyamızla, Bursalı müşterilerimize sürekli internete bağlı olma, evde ve sokakta kesintisiz internet deneyimi yaşama imkânı sunuyoruz. 'Vodafone Evde' kampanyamızla Bursalı müşterilerimiz hiçbir yerde internetsiz kalmadıkları gibi, ev internetini ister evde ister dışarıda cep telefonlarından kullanabiliyorlar. Diğer yandan, Bursalı gençlerimiz özel paketlerimizden, Bursalı mobil müşterilerimiz de özel indirimlerimizden yararlanabiliyorlar. Ev internetini Vodafone'dan almayı tercih eden Bursalılara ise A101 hediye çeki veriyoruz. Vodafone olarak, Bursalı müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz."

Ağustos sonuna kadar geçerli olacak "Vodafone Evde" kampanyasından faydalanmak isteyen Bursalıların, öncelikle Vodafone Evde İnternet satın almaları, ardından da Vodafone Yanımda uygulamasına girerek veya GUNLUK 4GB yazıp 7000'e SMS göndererek hediye internetlerini almaları, ya da 0850 542 0 542 no'lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.