BeamNG.drive Sistem Gereksinimleri


BeamNG.drive neredeyse sınırsız olanaklar sunan gerçekçi, sürükleyici bir sürüş oyunudur. Yumuşak gövdeli fizik motoru, bir aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak gerçekçi ve dinamik bir davranışla simüle eder.

Sürüş hissi otantik ve içgüdüseldir ve çökmeler gerçekçi ve şiddetlidir; Yine de, fizik, bir gerçeklik ya da gerçeklikten ödün vermeyen tam bir yarış tekerleği ile hala otantikken, bir klavye ya da gamepad ile sürülebilecek kadar erişilebilir.

BeamNG.drive'daki ortamlar ve araçlar, detaylara tutkulu bir dikkat ile el yapımıdır. Yılların titiz tasarımı, araştırması ve tecrübesi ile gerçek dünyadaki sürüş duygusunu ve heyecanını özgün bir şekilde yeniden yaratıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından, yayıncılara veya dışarıdaki ilgi alanlarına karşı hiçbir yükümlülüğü olmayan küçük bir ekibiz. Kullanıcılarımız ve modlama topluluğu bizim önceliğimizdir. BeamNG.drive'ı nihai sürüş deneyimini yaşatmamıza ve açık ve ödün vermeyen yumuşak gövdeli araç simülatörünün ne olabileceğini keşfetmemize yardımcı olun.


BeamNG.drive Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Desktop Intel i3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 550 TI
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan


BeamNG.drive Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel i5/i7 veya AMD 6 Core veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 780
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.