Vodafone’dan Babalar Günü’ne Özel İki Hediye Kampanyası Birden


Vodafone, Babalar Günü'ne özel olarak hazırladığı iki farklı hediye aksesuar kampanyası ile müşterilerinin bu özel güne yönelik alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor. Hediyesini online kanaldan almak isteyen Vodafone'lular, Online Mağaza üzerinden cihaz aldıklarında speaker ve powerbank gibi sürpriz hediyeler kazanırken, akıllı telefonunu Vodafone Pass'li Red tarifeleri ile Vodafone mağazalarından alanlar ise 75 TL'lik aksesuar çekine sahip oluyor.

Dijital yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyenVodafone,Babalar Günü için iki farklı hediye aksesuar kampanyası birden hazırladı. Vodafone Online Mağaza üzerinden başlatılan ilk kampanya, tüm faturalı tarifeler ve cihazlarda geçerli olacak. Buna göre, cihazını Vodafone Red tarifeleri ile online kanaldan alan bireysel müşterilere SWORD NR105 Speaker ve Phoneaks 5.200 mAh Powerbank, cihazını Uyumlu Tarifeler ile online kanaldan alan bireysel müşterilere Key 10.000 mAh Powerbankve cihazını Vodafone Gençlik Tarifeleri ile online kanaldan alan bireysel müşterilere TinV 5.000 mAh Premium Powerbankhediye edilecek. Vodafone'un online kampanyasından yararlanmak isteyenlerin vodafone.com.tradresini ziyaret etmeleri ya da"Vodafone Yanımda"uygulamasını kullanmaları yeterli olacak.Vodafone, ikinci kampanyasını ise cihazını mağazalardan almayı tercih eden müşterileri için düzenliyor. Bu kampanya kapsamında da Vodafone Pass'li Red tarifeleriile Vodafone mağazalarından herhangi bir akıllı telefon alan Red müşterilerine 75 TL'lik aksesuar çekihediye edilecek. Vodafone Red müşterileri, bu hediye çekini kullanarak Vodafone mağazalarında satılan ve istedikleri bir aksesuarı alabilecek.

Engin Aksoy: "Babasına farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone'a bekliyoruz"

Dijitalleşme vizyonu doğrultusunda Vodafone müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak kampanyalar geliştirmeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

"Akıllı cihaz piyasasının en gelişmiş ürünlerini Vodafone ayrıcalıklarıyla birleştirerek müşterilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılmaya odaklanıyoruz. Bu kapsamda, Babalar Günü için iki farklı kampanya düzenleyerek müşterilerimizin hediye alışverişi deneyimini kolaylaştırıyoruz. Online satış kanalımızdan ve Vodafone mağazalarından başlattığımız bu kampanyalarda, belirlediğimiz tarifelerle birlikte cihaz alan müşterilerimize sürpriz hediyeler sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin Babalar Günü sevincini paylaşıyor, bu özel gün vesilesiyle babasına farklı bir hediye sunmak isteyen herkesi Vodafone'a bekliyoruz."


İnternetinden yemeyen paketler

"Vodafone Pass" paketlerinde Türkiye'de ilk kez en popüler video, müzik, sosyal medya ve iletişim uygulamaları bir arada sunuluyor ve tarifedeki internetten yemiyor. Vodafone'lular, "Vodafone Pass İletişim""Vodafone Pass Müzik", "Vodafone Pass Sosyal""Vodafone Pass Video" ve "Vodafone Pass Oyun" paketleriyle WhatsApp, Facebook Messenger, Spotify, Fenomen, Karnaval, Power, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ve İzlesenegibi popüler uygulamaları, "kotam biter mi" kaygısı olmadan gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.