Phantom 4 Pro+/Advanced+ Uzaktan Kumanda Yazılım Güncellemesi


DJI'ın profesyonel Drone'larından olan Phantom 4 Pro+ ve Advanced+ yeni bir uzaktan kumanda yazılım güncellemesi aldı. DJI Store'un Facebook sayfası üzerinden aldığımız güncelleme detaylarını sizler ile paylaşıyoruz. İyi okumalar.
Detaylar:

  • Tarih : 2018.02.09 
  • Uzaktan Kumanda Sürümü : V.1.3.6. 0 

Neler Değişti?

  • Panaroma çekim modu desteği eklendi. 
  • Hızlı ayarlar sayfasında, Phantom 4 Pro+ /Advanced+ uzaktan kumandalarından Mobil telefona Data Transferi eklendi.(Mobil Telefonda DJI GO 4 versiyonu 4.1.14 ya da daha üstü gerekir) 
  • 4 Pro+ /Advanced+ uzaktan kumandaları artık 20 adete kadar uygulama destekleyecek. Uygulamaları Sistem ayarları ->Uygulamalar(System Settings -> Apps) bölümünden ekleyip, silebilirsiniz. DJI 3.Parti kuruluşlar ya da kişiler tarafından hazırlanan uygulamaların kullanılması sonucu olaşabilcek hasarlar, bilgi kayıpları ya da her hangi oluşabilecek problemlerden sorumlu değildir. 3. Parti uygulamaların problem çıkarması durumunda uygulamayı silip, uzaktan kumandaya reset atmanız ve varsayılan ayarlara dönmeniz önerilir.
Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.