Metal Gear Survive Beta Başlıyor


Konami önümüzdeki hafta PS4, Xbox One ve PC'ye gelecek olan bir başka Metal Gear Survive Beta'yı duyurdu. PC oyuncularının oyunu denemek için ilk fırsatı oluşturduğu deneme, 16 Şubat'ta başlayıp 18 Şubat'ta bitiyor.

Betada iki harita üzerinde üç görev yer alacak ve Beta sırasında dört oyuncuya kadar Co-op olarak oyunu oynayabileceksiniz. Özel günlük görevler üç gün boyunca da sunulacak. Katıldığınız zaman oyun içi avatarınıza takılabilecek kozmetik öğelerden oluşan bir FOXHOUND isim plakası, Metal Gear Rex Head aksesuarı ve bir bandanaya sahip olacaksınız. Betayı oynamadan bunları açmanın bir yolu olup olmayacağı belli değil.

Bu yeni beta sürümü, sadece PS4 ve Xbox One için yapılmış olsa da, Ocak ayında çıkan başka bir beta sürümünü izliyor. Bu seferlik harita ve görevlerin geçen ay ki oynanabilirlikle aynı olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Oyunun son halinin sabit bir internet bağlantısı gerektirdiğini ve tek oyuncu modunda ücretli bir oyun olmasına rağmen oyun içi satın almalar  içerdiğini aklınızda bulundurun. Survive başlangıçta 2017 yılında çıkması planlanıyordu , ancak E3'te ertelendi. Serinin yaratıcısı Hideo Kojima stüdyo ile yollarını ayırdığı için Konami tarafından piyasaya sürülen ilk Metal Gear oyunu olucak. Sistem gereksinimlerine buradan bakabilirsiniz.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.