Logitech G231 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi


Bugünkü inceleme yazımızın konuğu Logitech G231 Oyuncu Kulaklığı oluyor.
Kulaklık hakkında kendi yorumlarımdan bahsetmeden önce teknik özellikleri, kutu içeriğinden  bahsetmek istiyorum. Kutunun içerisinden PC için mikrofon ve stereo Y ayırıcı kablo ve Kullanıcı Belgeleri çıkıyor.

Benim bu ürün hakkında kendi yorumlarım ise şu şekilde; Kulaklığın kablosunun uzun olması gerçekten iyi bir şey ve kablosunun kumaş gibi bir madde ile kaplı olması güzel bir hissiyat kazandırıyor ayrıca  mikrofonu kablo üzerinde bulunan tuş üzerinden sessize alma ve kulaklık sesi kısma veya açma işlemi yapılabilmesi gerçekten işe yarıyor kulaklığın kulak kısmında ve kafanızın geldiği kısmındaki süngerler gayet rahat ama benim gibi gün içerisinde çok fazla bilgisayar kullanıyor iseniz kulaklık boynunuzu ağrıtabiliyor.Logitech G231 Oyuncu Kulaklığının Detaylı Özellikleri
Kulaklık:

Sürücü: 1,6 inç (40 mm)
Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 KHz
Empedans: 32 Ohm
Hassasiyet: 90 dB SPL/mW

Mikrofon:

Mikrofon Toplama düzeni: Kardiyot (Tek yönlü)
Tür: Basınç Gradyanı Elektret Kondensatörü
Frekans yanıtı: 50 Hz – 20 KHz
Hassasiyet: -40 dBV/Pa
re: 0 dB = 1 Pa, 1 KHz
Test koşulları: 3,0 V, 1 KHz

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.