Yerli Sosyal Medya Uygulaması Yoğun İlgi Görüyor


Elestir.me isimli sosyal ağ projesi, gün geçtikçe hattı sayılı kullanıcılar elde etmeye başladı. Erciyes Üniversitesi Öğrencisi Kadir yiğit tarafından ortaya konulan proje, bireylerin kendi aralarında eleştiriler yapmasına olanak sağlıyor. Projenin Sloganı “Anonim olarak arkadaşlarını eleştir! ”  olarak uygun görülmüş.

Peki, Elestir.me Nasıl kullanılır?

Üye olan bireylere, özel bir link(url) yapısı verilmektedir, Üye olan kişiler bu url adresi ile İnstagram, facebook gibi büyük sosyal ağlarda paylaşarak, arkadaşları tarafından anonim eleştirilere sahip olabilir. Kısacası Elestir.me Eğlenceli yapısı olan;  3. Bir yan uygulama diyebiliriz.
Üye olan kişiler, profil fotoğrafı, biyografi gibi bir çok profil seçeneğinden yararlanabilmektedir.

Mobil Desteği Mevcut mu ?

Elestir.me Projesi, mobil kullanıma uygun olarak yapılandırılmıştır. Geliştiricisi Android uygulaması için çalışmalar yaptığını bildirmektedir. Şuan için internet adresini mobil uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Sen özgür bir bireysin, Arkadaşlarının senin hakkında neler düşündüğünü merak etmiyor musun?  Sayfada belirtilen uygulamayı buradan kullanabilirsin.

2 yorum:

  1. Böyle mecraları pek uygun bulmuyorum ben. Yapımcı umarım eleştiri ayağına ana avrad sövüleceğini de biliyordur. Bu tarz siteler, uygulamalar çok açıldı. Hepsi de belli bir süre sonra unutuldu.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle haklısın. Umarım işlerini doğru yapıp başarılı olurlar.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.