Hayatına Yön Veren Sınavlara Preply İle Hazırlan

Preply 2013 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de kuruldu. Ve farklı ülkelerden birçok yatırımcısı olan Preply Türkiye de de hizmet veriyor. Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) çevrimiçi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan uluslararası özel eğitim  platformudur. Ve şu anda 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 40 farklı konuda her ay 30 bin saat ders yapılıyor.
Bütçenize göre, daha önceden onlarca öğrenci tarafından değerlendirilmiş ve puanlandırılmış özel öğretmen bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken kriterlerinizi girip arama motorunun sunduğu öğretmenlerden birini seçmek ve ilk dersinizi planladınız. Üstelik dersi yaptıktan sonra memnun kalmazsanız, platform paranızı koşulsuz iade etme garantisi sunuyor ya da istediğiniz başka bir öğretmenle yeni bir ücretsiz ders veriyor. Platformun en büyük avantajı, birçok farklı ülkeden öğretmene kolaylıkla ulaşmanız. Mesafeli dersleri Skype ile online ders şeklinde yapıyorsunuz.

Platformda eğitim veren, daha önceki üniversite sınavlarında derece yapmış öğrencilerde vardır. Platform; üniversite sınavlarına hazırlanmak için, daha önce büyük başarı göstermiş bu öğretmenlerin tecrübelerinden faydalanmak için ve onlara ulaşmak için güzel bir fırsat sunuyor.
Öğretmen tercihiniz, ya hayatınıza yapılmış bir yatırımın karşılığı olacak ve sizi hedefinize ulaştıracak ya da harcadığınız onca zaman ve paranın çöpe gitmesine sebep olacak. Bu nedenle eğitmen seçerken çok dikkatli ve özenli bir seçim yapmak elzem niteliktedir.


2 yorum:

  1. Çok ilginç bir sistemmiş. İlk 1-2 ders direkt ücretsiz olsa denerdik :)

    YanıtlaSil
  2. Sistemin yetkilileri ile iletişime geçersen belki olabilir. :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.