Fifa Oyuncusu Michael Labelle, New York Red Bulls ile Anlaştı


EMLS'nin piyasaya çıkması ile ilgili son haberlerle takımlar şampiyonlarını aramaya başlamıştı. İlk MLS Kupasını kazanma umutlarıyla yola çıkan New York Red Bulls, Michael Labelle ile imzaları atarak takımına iki kere büyük final görmüş bir oyuncuyu kattı.

Uzun süredir takip etmeyen Espor hayranları, geçmiş Büyük Finallerin Labelle'ini ve esporlara adanmış YouTube kanalını tanıyacaklar. Labelle, ilk büyük final tecrübesinion yıl önce FIFA Interactive World Cup 2007'de gerçekleştirdi. Teksaslı oyuncu ayrıca, büyük finale çıkan ve EA Stüdyolarında kaydedilen bir gol kutlama hareketine sahip olan tek finalist olma unvanına sahip.

Michael LaBelle, "Kulüpteki oyuncularla etkileşime giren espor oyuncularımız olacak. "

LaBelle, "Artık tüm bu farklı oyuncuların kulüplere katılmasıyla, imza atma şansını göreceğiz" ve "Kulüpteki oyuncularla etkileşime giren espor oyuncularımız olacak. Bu heyecanlı bir zaman. " dedi.
eMLS Kupası açılış töreni nisan ayında gerçekleşecek ve bir sonraki FIFA Dünya Şampiyonunun taçlandırılacağı FIFA eWorld Cup 2018 Grand Final ile sonuçlanan EA SPORTS FIFA18 Global serisine girecek. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gol kutlamasını da aşağıda bulabilirsiniz.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.