CS:GO 4/1/2018 Güncelleme Detayları


2018 yılının ilk CS:GO güncellemesi Ocak oyunun 5. gününde geliyor. Gelen güncellemede yaklaşan Boston 2018 etkinliği için düzenlemeler yapılırken. Tyloo'nun yerine gelen Flash Gamig ile ilgili çeşitli eklenti yapıldı. Ayrıca arayüz ile ilgili geliştirmeler ve tabii ki hata düzeltmeleri de bu paket ile birlikte geliyor.

[BOSTON 2018]

- Flash Gaming, Boston 2018 Major'da Tyloo'nun yerini aldı.
- Flash Gaming çıkartmaları ve grafiti satın alınabilir ve ELEAGUE 2018 Boston CS:GO Major Şampiyona Mega Bundle'ın bir parçasıdır (Mega Bundle artık Tyloo içermemektedir).
- Boston 2018 Minor Challengers Flash Gaming Autograph kapsülü artık mevcut.
- Tyloo Boston 2018 etiketi artık Boston 2018 Pick'Em Challenge için geçerli değil. Pick'Em Challenge'de daha önce bir Tyloo etiketi kullanan oyuncular yeni bir tahmin yapmaları gerekecek.
- Ropz için oyun içi Boston 2018 imzası güncellendi.

[Diğer]

- Oyun içi kullanıcı arayüzü, oyun istemcisinin tüm sürümlerinde abone olunan Atölye haritalarını doğru şekilde görüntüleyecek.
- İsveç'teki resmi oyun sunucularına oyun trafiğinin %100'ü için Steam Datagram Tekrarları etkinleştirildi.
- Ses cihazlarının bazen ayarlar menüsünden düzgün şekilde değiştirilemediği bir hata düzeltildi.

[HARİTA]

- Overpass ve Cobblestone için Wingman spawn noktaları düzenlendi.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.