Bu Yıl 6 Yeni Overwatch Oyuncağı Geliyor


Yepyeni bir Funko Pop dalgası geliyor! Yeni oyuncaklar Overwatch serisine ekleniyor ve henüz en iyisi olabilirler.

Zenyatta, Sombra, Junkrat, Roadhog, Mercy ve Zarya, Overwatch Funko Pop'a katılacak! Funko Pop! Oyuncakların fiyatları henüz listede bulunmamasına rağmen yaklaşık 10-15 $ 'lık bir fiyat aralığına düşüyor. Henüz belirli bir çıkış tarihi bulunmasa da Blizzard "Yakında" dedi.
Daha büyük pop! Oyuncaklar genelde Overwatch'taki Reinhardt ve D.Va oyuncakları gibi standart çizgiden biraz daha pahalıya mal oluyor, ancak yeni duyurulanlar normal boyutlu oyuncaklar gibi görünüyor. Pop'lar genellikle geleneksel olduklarıiçin her biri yaklaşık 3 3/4 inç boyunda duruyor!

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

2 yorum:

  1. owerwatch ı ilk çıktığı zamanlar çok fazla oynadım ancak sonradan sıkmaya başladı oyuncaklarını buralarda rastlarsam benim yeğene alırım tabi ki fiyatı uygun olursa :D şimdiden alışsın oyunlara

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Oyun figürlerinin çoğu ülkemize yurtdışından geldiği için fiyatları bayağı yüksek oluyor. Çocukları düzgün oyunlar ile tanıştırmak ne güzel bir şey.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.