50.000 Dolarlık PUBG Turnuvası Geliyor


PlayerUnknown'ın Battlegrounds'un 2018 yılına ait ilk büyük LAN etkinliği, ESL ve IEM'in katkılarıyla IEM Katowice'te 50.000 $'lık bir "PUBG Invitational" etkinliğini duyurdu. On altı takım 24 Şubat ve 25 Şubat tarihleri ​​arasında Polonya Katowice'teki IEM Fuarında yarışacak.

16 takımdan 9'u NA, EU, ve Asya bölgelerinden davet edilecek. Son yedi takım NA ve AB'den üç ekip ve Güney Amerika için bir takımla finale kalacak.

ESL Pro Gaming Başkan Yardımcısı Michal Blicharz, "IEM Katowice 2017 Dünya Şampiyonası, tarihin en büyük eSpor olayıydı ve PUBG'nin IEM Oakland'daki ilk çıkışıyla bu kadar meşhur bir IEM etkinliğinde tekrar heyecanlandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Bu, ESL'nin üçüncü PUBG etkinliği olacak ve ilki, geçtiğimiz Ağustos ayında Gamescom Invitational'da gerçekleştirildi. Etkinlik biraz sıkıntılı olsa da, bir izleyici kitlesi ve PUBG eSpor organizasyonları için bir arzusu olduğunu kanıtladı.

IEM Katowice'in çevrimiçi elemeleri 20 Ocak ve 21 Ocak'ta başlayacak ve 512 takım yedi yedek yuva için mücadele edecek. Henüz davet edilen takımlar açıklanmadı, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde haberler gelecek.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.