World of Tanks'a Yeni Grafik Motoru Geliyor!


World of Tanks, son birkaç ayını kapsamlı 1.0 Güncellemesi için harcıyor. Geliştirici Wargaming artık uzun süredir devam eden savaş MMO'sunun yeni bir grafik motoru alacağını ve elden geçirilmiş haritaların Mart 2018'de geleceğini doğruladı.

"Gelişmiş" CORE grafik motoru sayesinde, 25'den fazla WoT haritasının "modern grafik standartlarını karşılamak" için yeniden tasarlanması bekleniyor.

Wargaming, "Araziler, su, bitkiler, gökyüzü ve yeniden oluşturulmuş haritalar üzerindeki ortamlar en son fiziki tabanlı işleme teknolojisi ile destekleniyor ve çeşitli yeni ve geliştirilmiş efektleri destekliyor. Avusturya daha gerçekçi bir şekilde aydınlatılıyor ve savaş alanlarında gelişmiş gölgeleme ve daha canlı renkler sayesinde daha dinamik ve aktif hissediliyor." dedi.

Wargaming, Güncelleme 1.0'ın yalnızca oyunun görsellerini geliştirmediğini, aynı zamanda sesin de 40'ın üzerinde müzisyenle bir arada çalışılarak ortaya çıkarıldığı ekliyor.

Ayrıca yeni grafikler hakkındaki bu yılın başında yayınlanan fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz:

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

4 yorum:

 1. World of Tanks'a sürekli başlama girişiminde bulundum ama bir türlü doğru düzgün oynayamadım. Yalnız başıma zevk alamıyorum sanırım. Oyunun grafikleri zaten iyiydi ama yeni grafiklerle belki War Thunder kalitesini yakalamayı hedefliyorlardır. Bekleyip göreceğiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tür oyunlar genellikle ekip olarak girildiği zaman daha çok zevk veriyor. Arkadaşlarınızı World of Tanks oynamak için ikna edebilirsiniz :D

   Sil
 2. Ben world of tanks'ı ilk çıktığından beri yani beta dan beri oynuyorum. :) Bugün yeni sürümünün testini yaptım Ultra ayarlarda ve Mükemmel çıktı. 18.000 değer verdi. Harika bir rakam. Sanırım 1050 ti ve üstü çok rahat oynatır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Wargaming kullanıcılarına ve oyununa cidden değer veren bir firma. Oyunculara ve yayıncılara yaklaşımlarından bu çok belli. Yorumun için teşekkürler.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.