War Thunder'a Fransız Kara Kuvvetleri Geliyor


Gaijin Entertainment, MMO War Thunder'ın bir sonraki içerik güncellemesi ile Fransız Kara Kuvvetleri'ni tanıtacağını duyurdu. Fransız Hava Kuvvetleri Kasım ayının başında Güncelleme 1.73 ile "Vive la France" 'ın eklenmesinin ardından, Fransız Ordusu, savaş alanlarına rütbe I'den rütbe VI'ya kadar düzinelerce zırhlı araç ile girecek. Fransız tanklarına özgü, salınımlı taretler ve tamburlu otomatik yükleyiciler gibi yeni teknolojiler, oyunculara yeni taktik fırsatlar açacak.

Giriş seviyelerinde, Fransız tankları genelde iyi zırhlıdır, bu da sadece üç kişinin küçük mürettebatı için iyi bir koruma sağlayacaktır. Orta kademelerde, birkaç Fransız tankı otomatik yükleme cihazı ile donatıldı. Fransızların savaş sonrası araçları, War Thunder'ın salınımlı taretlerinde yeni bir özellik daha sunuyor. Bu taret, iki bölüme ayrılmıştır; üstü top seviyesinden sorumludur ve taret traversi için daha düşüktür. Bu ustaca mühendislik çözümü, taret boyutunu önemli ölçüde düşürdü, bu da daha zor bir hedef haline geldi.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.