Unturned Sistem Gereksinimleri


Unturned, Smartly Dressed Games'in sahibi, kurucusu ve tek üyesi 17 yaşındaki Kanadalı Nelson Sexton tarafından geliştirilen, Unity oyun motoruyla geliştirilen, tek veya çok-oyunculu oynama imkanı sağlayan, oynaması ücretsiz, zombi temalı bir hayatta kalma-korku oyunudur ve Prince Edward Adası ve Rusya wasington yukon da geçmektedir. 1 Ağustos 2014'te, Steam'de günün en çok oynanan oyunu olmuştur.

 Oyun, ilk olarak Steam Greenlight'a Unturned 2 adıyla girmiştir ve tüm Greenlight oyunlarının arasında en fazla oy alan üçüncü oyun olmuştur. Greenlight'a ilk girişi başarısızlıkla sonuçlanmıştır ama daha sonradan Steam'e girmeyi başarmıştır. Şimdi Unturned Sistem Gereksinimlerine geçelim.

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

2 yorum:

  1. 2018'e geliyoruz böyle oyunlar nasıl oynanıyor ya? Hayır hani oyun eğlencelidir falan anlarım ama bu ne yani. Birde oyun 2014'de çıkmış. Millet daha öncesinde ne oyunlar yapıyordu adamlar 2014'de yapa yapa bunu yapmışlar. Neyse, emeğe saygı :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Dead Rising sistem gereksinimleri açısından hep dönemindeki oyunlardan daha fazla kaynak tüketiyor. Geliştiricilerin bunu göz önüne alması gerekiyor.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.