Sims 3 Sistem Gereksinimleri


The Sims 3, The Sims adlı yaşam simülasyonu oyun serisinin üçüncü ana oyunudur. The Sims Studio (Maxis) tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından dağıtıldı. En çok satan bilgisayar oyunlarından The Sims 2'nin devamı niteliğindedir. Öncelikle PlayStation 3 ve Wii için Kasım 2006'da duyuruldu ve sonra OS X ve Microsoft Windows platformları için de sürümleri çıkacağı belirtildi. OS X ve Microsoft Windows platformları için 2 Haziran 2009'da yayımlandı. Aynı oyun diski, iki platform için de uygun haldedir.

The Sims 3 ardından oyun konsolları ve telefonlara (PlayStation 3, Wii, Xbox 360, Android, iOS ve Nintendo DS) 26 Ekim 2010'da geldi. Windows Phone versiyonu ise 15 Ekim 2010'da Windows Phone Store üzerinden yayınlandı. Nintendo 3DS versiyonu 27 Mart 2011'de yayınlandı. Ayrıca mobil telefon platformlarına ve basit kodlu telefonlara ise Java aracılığı ile oynama imkanı sunuldu. Şimdi de Sims 3 Sistem Gereksinimlerine geçelim.

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows XP veya Windows Vista
İşlemci: (XP) 2.0 GHz P4 veya eşdeğeri; (Vista) 2.4 GHz P4 veya eşdeğeri
Bellek: (XP) 1 GB; (Vista) 1.5 GB
Ekran Kartı: 128 MB
Boş Alan: 7,5 GB Boş disk alanı

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.