Rocket League'in 2018 Planları Açıklandı


Rocket League için bu yıl biraz yavaş geçti ve 38 milyondan fazla insan oyunu oynamaya devam ediyor. Ancak geliştirici Psyonix, hala uzun bir yol olduğunu biliyor ve 2018'de oyunun nasıl değişeceğinin ayrıntılarını çevrimiçi performans iyileştirmelerine odaklanarak açıkladı.

Geliştirici, kötü bağlantıları anlamak ve raporlamayı kolaylaştıracak bir araç ekleyerek, oyun sunucularıyla ilgili oyuncu kaygılarıyla baş etmeye başlayacağını söylüyor.

"2018'de oyun istemcisinde, paket kaybı, gecikme varyansı veya meşru oyun sunucusu performansı sorunları yaşanıp karşılaştığınızı söyleyecek gelişmiş bağlantı kalitesi durumu bilgilerini sunacağız" dedi. "Sorunları daha hızlı tanımlama ve çözmemize yardımcı olması için topluluğun kötü performans gösterdiği sunucuları rapor etmesine nasıl izin vereceğimizi inceliyoruz." diyerek daha iyi perfomans sağlayacaklarını belirtti.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.