PUBG Anlık 3 Milyon Aktif Oyuncu Barajını Aştı


PUBG 2018'e girmeye 2 adım kalsa bile gündemden düşmüyor. Dün yaptığımız PUBG'deki hilecilerin hakkındaki haberden sonra popüler oyun bu akşam karşımıza anlık oyuncu sayısı ile geliyor.

Çıktığı tarihten beri bir kartopu etkisi ile büyüyen PUBG, Steam'deki  rekorları alt üst etmeye devam ediyor. Zaten mevcut bir süredir Steam'de en çok anlık olarak oynanan oyun unvanına sahipti. Bugün ise 3,106,358 anlık oyuncu ile diğer oyunların kendi rekorlarını geçmesini bir adım daha zorlaştırdı. Sayılara baktığımızda PUBG diğer en popüler oyunlardan olan Dota 2'yi 4'e katladığını görüyoruz. Valve, The International etkinliklerinde bile bu sayıyı geçebilecek gibi görünmüyor.


Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

2 yorum:

  1. Tamam oyun güzel ama bu kadar da fazla bence. Bundan çok daha kaliteli oyunlar varken PUBG'nin bu kadar fazla değer görmesi... Neyse başarıları daim olsun ne diyelim :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Arz-talep ilişkisi çok önemli. Kalite çoğu sektöründe olduğu gibi oyun sektöründe de fazla önem görmüyor maalesef.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.