CS:GO'nun Artık Battle Royale Topluluk Sunucusu Var


Battle Royale oyun modunun daha küçük bir versiyonu sonunda CS:GO'ya geldi. Bir Alman web geliştiricisi olan Kinsi, sadece Counter-Strike için özelleştirilmiş popüler mod ile bir Avrupa topluluk sunucusu oluşturdu. Go4TheKill sunucusu, H1Z1, Fortnite: BR ve PUBG ile aynı oyun moduna sahip.

Bu kullanılan harita esasen özel BR hissini alıyor ve neredeyse açlık Oyunları'nın robot biçimi gibi olmasını sağlıyor. Go4TheKill sunucusunun kendisine, diğer BR oyunları gibi ürkütücü bir his veren kendine has bir çekiciliği var.


Harita, dağılmış sayısız kasaba ile dağlık bir bölgedir. Kendi işaretli güvenlik bölgeleri, envanter, sirenler ve silahların ve sağlık paketlerinin bulunabileceği alanlar bile vardır. Ne yazık ki, tek bir sunucuda oynayabilecek oyuncu miktarı 15 ila 20 arasında değişmekte ve bu da diğer BR oyunlarındaki normal 100 kişilik sayıdan önemli ölçüde daha düşüktür.

Go4TheKill'de oynamak için kendi Web sitesinde Steam hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.(Dikkatli olun!) Sonra oturum açtıktan sonra, CS: GO'yu açın ve diğer üçüncü parti sunucular FACEIT ve ESEA gibi bir oyun bulunana kadar oyuncu sırasındaki bekleyin. Bir oyun bulunursa, pencerenizde bir uyarı gösterilir ve haritayı indirdikten sonra BR sunucusuna bağlanırsınız.

Sunucu hakkında daha fazla bilgi Go4TheKill web sitesinde bulabilirsiniz.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.