1.5 Milyon Hileci PUBG'den Banlandı!


Popülerliğini kaybetmeyen oyun Playerunknowns Battlegrounds, yine bir hile haberi ile gündemimizde. 21 Aralıkta bilgisayar platformu için 1.0 sürümünü çıkartan Battle Royale moduna sahip oyun, hileciler ile savaşmaya devam ediyor.


En son Ekim ayında kullanıcılar ile oyundan yasaklanan hilecilerin verilerini paylaşan (322.000 Kişi) BattlEye, şimdi ise şaşırtan bir rakam ile karşımızda. 4 saat önce Twitter hesabı üzerinden attığı Tweet ile efsane yapımın çıkışından bu yana 1.500.000 hile kullanıcısının oyundan tamamen yasaklandığını kamuoyuna açıkladı. Göründüğü kadarıyla PUBG ve BattlEye yetkilileri hilecilerin göz yaşına bakmadanBan-çekicini kafalarına indiriyor.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

2 yorum:

  1. Helal olsun, emek hırsızları. gerçi parayı basar yine yeni hesap alır yine hile açar bu şerefsizler ama... oyun sahipleri en azından ilgileniyorlar.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Haklısın dostum, yetkililerin oyun ortamını iyileştirmek için çalışması çok iyi bir durum.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.