Youtube'un Dibi Hareketi İçin Bizim Tavsiyelerimiz


Konsol Üssü'nden Murat Hoca'nın başlattığı Youtube'un Dibi Hareketi için takdir ve teşekkür ediyoruz. Bizler de Youtuber olmadığımız için bu harekete yazılı olarak destek vermek istedik. Biz editörlerin severek takip etmekten zevk aldığı 10 adet kanalı Youtube'un Dibi Hareketi için listeledik. Listeye giren kanalların hepsi 100.000 Aboneden daha az takipçiye sahipler. Ayrıca sıralamada büyükten küçüğe tarzı bir yol izlenmedi ve direkt olarak kanalların kendi açıklamaları kullanıldı. İşte listelediğimiz 10 Youtube kanalı:

Donanımcı Baba
2012 yılında Blogger olarak  yayıncılık hayatıma başladım. Bugün ise donanım ve yazılım dışında teknoloji tarihi, askeri endüstri, popüler bilim ve kültür içerikli videolar yayınlıyorum.

Fatih Acet
Kanalimda yazilim gelistirme ile ilgili videolar yayinliyorum.

Bilişim Sohbetleri
Müsait oldukça her cuma akşamı Türkiye saatiyle 21:00'da birbirinden uzman kişilerle internet üzerinden bilişim teknolojilerine dair haftalık canlı sohbetler yapıyoruz.

Cemre Demirel
Ben hodor hodor konuşacam, canı isteyen dinleyecek, bu kadar.

Derin Biricik
Derin Biricik'in ve yakınlarının hayatından bir şeyler. Sinemacı tayfası işte. İstanbul'dayız.

Deniz Bağdaş
Makyaj hakkında makyaj dışında her şey

Ege Sağın
Bir zamanlar Fare Düşmanı'ydım, şimdi sadece Ege Sağın'ım. Tabii hâlâ Ege Abi ya da Ege Hoca diye bilenler var. Bu kanalda kendimden bahsediyorum, kendime terapi yapıyorum. Herkese göre değil ama kendinizden bir şeyler bulacak olursanız gelin kalın buralarda.

Ferhat Hakan (MG)
Bir şeyler anlatıyorum.

Hilal Şefkatli
Klasik gezi programlarından sıkılanlar! Bu kanal sizin için. Eğer siz de turist gibi gezen herkesin gezip bildiği yerleri gösteren programları sıkıcı buluyorsanız sizleri Hilal Şefkatli ile dünyayı gezmeye davet ediyoruz.
Önce Prenses Hilal sonra Neden ile tanıdığınız Hilal Şefkatli sizleri turist gibi değil lokal gibi gezmeye davet ediyor.

Her bölüm yeni yerler görmek, yeni yerler gezmek için her Cuma saat 20:00’da sizleri buraya bekliyoruz.

Muharrem Taç
Adım Muharrem Taç,
Uzun yıllardan beri yazılım, donanım, elektronik ve fotoğraf ile ilgileniyorum.
Bu kanalda da hobi ve iş amaçlı çalışmalarımı paylaşıyorum.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.