Stranger Things 2, Çıkışının İlk 3 Gününde 15 Milyon İzlendi


Netflix'in efsane dizilerinden olan Stranger Thinks 2 popülerliğini arttırarak yukarı doğru devam ediyor. Bu hafta çıkan dizinin verilerini ölçmeye başlayan Nielsen, dizinin ilk iki bölümünü 361.000 kişinin(abone olan) izlediğini belirtti. Dizinin ilk bölümü ise ilk üç günde sadece Amerikadan 18-49 yaş grubunda 15.8 Milyon kişi izledi.

Stranger Things 2'nin galası sadece diğer Netflix programlarını dövmekle yetinmedi. Bariz olarak geleneksel televizyonu da alt etti. Stranger Thinks 2, bir hafta önce Sezon 8 prömiyerinde 11.4 milyon izleyiciye ulaşan derecelendirmelerde The Walking Dead'i de geçti.

Bu izlenme sayılarına popülaritesine ulaşmasında tabi ki de pazarlama alanında 2 katına çıkartılan aktiviteler oldu. Nielsen'in Sosyal İçerik Derecelendirmeleri, gösterinin canlı olduğu ilk üç gün boyunca Facebook ve Twitter genelinde 7.2 milyon sosyal etkileşimde bulunduğunu söylüyor.

Sizler Stranger Thinks 2 hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden okuyucular ve bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.