Steam Sonbahar İndirimi Oyun Tavsiye Listemiz

Steam Sonbahar İndirimlerinin son gününe gelmişken hala "hangi oyunu alsam?" diye soranlar veya oyun tavsiyesine ihtiyacı olanlar için 4 oyunluk bir tavsiye listesi oluşturduk. Listede genel olarak son yılların popüler oyunlarına yer verdik. Listede verilen ücreti hak eden Witcher 3 yer alırken, korkudan bayıla bileceğiniz Outlast'de yer alıyor. İşte Steam Sonbahar İndiriminden oyun tavsiyelerimiz. 

Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition

Öncelikle daha önceki indirim yazılarımızdan birinde bu oyuna değinmiştik. Bu Sonbahar indiriminde gene gayet uygun bir fiyatile satılıyor. Oyun şuan Steam'de 29,99 Tl'ye indi. 

The Forest

Bu oyunu yine Witcher 3 gibi daha önceki indirim yazılarımızda paylaşmıştık. Co-Op ya da tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun olan The Forest Steam'de şuan 16,08 TL'ye inmiş durumda.


Outlast

2013 yılında çıkan bu  korku oyunu oynarken gerçekten atmosferi ile korkutmayı başarıyor. Bu korku oyunu Steam'de şuan 6,20 Tl korku oyunlarını sevenlerin kaçırmaması tavsiye edilir. 

Cities Skylines

Eğer şehir kurma, yönetme tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre. Ayrıca oyunun Steam Atölyesinde sayısız mod bulunuyor ve bu modlarla oyununuzu daha güzel bir hale getirebiliyorsunuz. Oyun şuan Steam'de 12,25 TL satılıyor. 

Siz de bu liste hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.