SKT, Faker, Bang, Wolf, Blank Ve kkOma İle Sözleşme Yeniledi


SK Telecom T1, 2017 sezonundaki kadrosunu 2018 sezonunda da çoğunlukla korudu.

Inven Global tarafından çevrisi yapılan bir basın bültenine göre SKT, üç kez dünya şampiyonu olan orta koridor oyuncusu  Lee "Faker" Sang-hyeok, AD Carry oyuncusu Bae "Bang" Jun-sik, destek oyuncusu Lee "Wolf" Jae-wan, yedek ormancı Kang "Blank" Sun-gu ve yedek üst koridor oyuncusu Park "Untara" Ui-jin ile sözleşmelerini yeniden imzaladılar.

SKT'ye 2017'nin başında gelen üst koridor oyuncusu Ho "Huni" Seung-hoon durumu ise hala "transfer aşamasında" iken ormancı Han "Peanut" Wang-ho için herhangi bir bilgi bulunmuyor. Takım antrenörü Jung "RapidStar" Min-sung'un kontratı sona ererken, antrenör olarak terfi edilen Kim "kkOma" Jung-Gyun sözleşmesini yeniledi.

Elinde3 şampiyonluk bulunan SKT T1, bu yıl League of Legends dünya şampiyonasında Samsung Galaxy'ye 3-0 mağlup olarak dördüncü olmuştu.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.