Razer, USB-C'ye Sahip Neon Yeşili Hammerhead Modelini Duyurdu


Google Pixel 2 ve Razer Phone'da dahil olmak üzere çok sayıda Android telefon 3.5 mm'lik kulaklık jakından kurtulunca, yeni konektöre geçiş aşamasında USB-C kulaklıklar bulmak zor. Ve bu boşluğu gören Razer'da normalde 3,5mm olan Hammerhead modellerini güncelleyerek USB-C için uygun hale getirdiler.

Şirkete göre, kulakiçi kulaklıklar "derin, bozulmayan bas" sağlamak için 10 mm sürücüler ve akustik odalarla donatılmıştır. Razer'in kulakiçi kulaklıkları, düz hatlı bir kablo boyunca birbirine bağlı olduğu için kablonun karışmasını engelliyor. Ayrıca manyetik kulaklık başları ile kullanmadığınız zamanlarda aynı yerde durabiliyorlar.

Razer Hammerhead kulakiçi kulaklıklar, özel bir taşıma çantası ile birlikte geliyor ve bu yılın başlarında piyasaya sürülen Bluetooth ve Lightning sürümlerine katılan cihaz, Razer mağazasından 79.99 dolar karşılığında satın alınabilir.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.