PUBG'nin Yayıncısından Yeni Bir Oyun Geliyor


PUBG'nin başarısı ile gündemden düşmeyen Blue Hole, PlayerUnknown's Battlegrounds başarısından hız almak istiyor olacak ki piyasaya süreceği yeni oyununu duyurdu. Koreli şirket bugün Ascent: Infinite Air isimli, steampunk ve MMORPG türünde bir oyun duyurdu. Oyun Kakao Games (Tera) tarafından yapılmış ve Bluehole tarafından yayınlanıyor.

Infinite Air Bluehole tarafından "çığır açan" bir MMO olarak tarif ediliyor; steampunk ve yüksek fantezi karışımı bir ortama sahip. Warlord, Büyücülük, Gunslinger, Assassin ve Mistik gibi beş sınıfa sahip. Her birinin, daha sonraki bir tarihte açılacak iki alt sınıfa daha sahip.


Infinite Air için hazırlanan bir beta, 2018 yılının ilk yarısında piyasaya sunulacak. Web sitesinde oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydolabilirsiniz.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.