PUBG Tarzı Mobil Oyun Yolda!


PlayerUnknown's Battlegrounds'un başarısı arttıkça diğer şirketlerinde Battle Royal oyun moduna sahip ürünler çıkarttıkları bir gerçek. Fortnite ve GTA V'de Battle Royale modlarını zaten gördük, şimdi bir şirket PUBG formülünü telefonlara getirmeye çalışıyor.

En büyük oyun yayıncılarının ve geliştiricilerin bir bölümüne sahip olan Çinli şirket Tencent, bugün Glorious Mission olarak adlandırılan bir oyun üzerinde çalıştığını açıkladı. Oyunun yayınlanan fragmanını izledikten sonra bir yerden tanıdık gelebilir, şaşırmayın.


Glorious Mission isimini verdikleri oyun hakkında bir çıkış tarihi bulunmuyor fakat yakın zamanda daha fazla detayın gelmesini ümit ediyorum. Ayrıca unutmamak lazım, Tencent öyle küçük bir şirket değil, Fortnite'ın %40'ına, PUBG'nin %5'ine ve League Of Legends'in ise tamamına sahip bir firma. 

Sizde bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için haberlerimizi sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.