Motorola'nın Insta-Share Moto Mod'u, 200$'lık Bir Fiyat ile Geliyor


Bu pazarla ilgilenen çoğu kişiye sorsak Google'ın Project Ara adlı modüler telefon projesinin rafa kaldırılmasından sonra modüler telefon denilince Motorola Moto Z gelir. Motorola, Moto Mod denilen telefona ekstra takılan aparatlara  bir yenisini daha ekledi. 

Eskilerin şip-şak diye hatırladığı fotoğrafların kare biçiminde bir malzemeye basan ve dört bir etrafını beyaz çerçeveler barındıran son zamanlarda da çok popüler olan Polaroid kameraları üreten Polaroid'in birliği ile Insta-Share yazıcı Moto Mod'u piyasaya sunacak.
Bu haftanın başında , Polaroid Insta-Share Printer Moto Mod'u Verizon'da 200 $ karşılığında satın alınabilecek. Motorola ayrıca, "önümüzdeki aylarda" diğer pazarlarda da satışa çıkacağını duyurdu.

Adından da anlaşılacağı üzere, Moto Mod'u uyumlu bir Motorola akıllı telefonunuza takılabilir ve hareket halindeyken telefonun kamerasıyla çekilmiş resimleri basmak için kullanılabilir. Resmi çekip, kullandığınız Motorola akıllı telefonundan hemen yazdırabilirsiniz.

Ayrıca, Polaroid Insta-Paylaşımlı Yazıcı, kullanıcıların en sevdikleri resimlerini Facebook, Instagram ve Google fotoğraflardan basmalarını sağlayabiliyorFotoğrafları basmadan önce filtreler, kenarlıklar ve metinlerle özelleştirebilirsiniz. 


Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.