IeSF Ve Bahçeşehir Üniversitesi eSpor'u Teşvik Etmek İçin Ortaklık Yaptı


Uluslararası eSpor Federasyonu ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), "eSpor alanında entellektüel alışverişler ve akademik kaynakların büyümesini teşvik edecek bir ilişki ve dostluk kurmak için" bir Mutabakat Zaptı* imzaladı.

Duyuru, Güney Kore Busan'da düzenlenen IeSF Global Esports İcra Zirvesi'nin sonunda gerçekleşti. BAU, üç ay önce Connecticut'taki New Haven Üniversitesi ile bir başka Mutabakat Zaptı imzalayan IeSF ile resmi ortaklığa katılacak ikinci üniversitedir.

IeSF, gelecek için daha da fazla akademik müttefik bulmaya çalışıyor ve "diğer şehirlerin eSporlarını canlandırmak ve geliştirmek için daha fazla anlaşma imzalamaya" devam edecek.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

*Karşılıklı olarak eğitim, kültür, spor, ekonomi ve hukuk alanlarında yapılacak programlar ile bunlara ilişkin uygulamaların onaylandığı ön anlaşma.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.