Fortnite 20 Milyon Oyuncuya Ulaşmasını Kutluyor Ve Yeni Bir Eşya Ekleniyor


Fortnite Battle Royale başka bir dönüm noktasına geldi ve bu nokta yeni bir yama ile kutlandı. Free-to-Play olan oyun, Eylül ayı sonunda herkes için piyasaya sunulduğundan bu yana 20 milyon oyuncu topladı.

Sadece bir ay önce Fortnite, tüm platformlarda toplam 7 milyon oyuncuya ulaştı ve ilk birkaç ayda etkileyici bir büyüme kaydetti. 20 milyon duyurusu oyunun son yaması ile çakıştı ve oyunda küçük ama önemli değişiklikler oldu.

Bunların en büyük olanı oyuna çalıların eklenmesidir. Ama hemen aklınız karışmasın bu çalılar topraktan çıkmıyor. :D Bu çalı oyuncuları bir çalıya dönüştüren tek kullanımlık bir kamuflaj malzemesidir. Fırtına da dahil olmak üzere herhangi bir hasar aldığında çalı yok oluyor. Dolayısıyla muhtemelen sonsuza dek saklanamazsınız. 
Diğer büyük değişiklik pompa av tüfeği etkiliyor. Silah son birkaç yama içinde inanılmaz derecede güçlüydü ancak şimdi silahı kontrol altına almak için yakın mesafedeki hasarında düzenlemeye gidildi. 

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.