ESL PRO League Sezon 6 Finali Programı Yayınlandı


Organizatörler, 5-10 Aralık tarihleri ​​arasında Danimarka'nın Odense kentinde düzenlenecek olan ESL Pro League Sezon 6 Finallerinin tüm programını açıkladılar. Turnuva, Danimarka'nın üçüncü büyük şehri olan Odense'deki Sparekassen Fyn Arena'da 750 milyon dolarlık ödül havuzundan en büyük payı almak isteyen 12 takım yarışacak.

Rekabetin ilk iki günü, kapalı kapılar ardında izleyici olmadan oynanacak. Maçlar Pro League Finalleri ve ESL tarafından düzenlenen diğer etkinlikler için alışılmış round-robin formatında oynanacak. Birinci sırada yer alan takımlar yarı finallere doğrudan bilet kazanacak, ikinci ve üçüncü sıraya yerleşmiş takımlar çeyrek finale yükseliyor.

Perşembe günü kapalı bir günün ardından turnuva, Cuma günü yapılan iki çeyrek finalden başlayarak playofflarla birlikte arena sahnesinde gerçekleşecek. Ardından Cumartesi günü yarı finale çıkılacak ve şampiyonluk için final Pazar günü gerçekleşecek. Takım karşılaşmalarını aşağıda bulabilirsiniz.
Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.