Elegato'dan 4K60FPS Kalitesinde Capture Kart Geliyor


Elgato'nun 4K Capture kartı, PC'lerden, Xbox One X konsollarından ve PlayStation 4 sistemlerinden ve diğer şifrelenmemiş HDMI cihazlarından oyun yakalamak için tasarlandı. Elgato'nun geçen yaz Gamescom'da tanıttığı 400 $'lık (360 £) 4K60 Pro yakalama kartıyla ön sipariş aldığı için, bu standartlarda artık daha ucuz bir kart var. Daha önceki nesil kartlar aynı özellikler için 1000$ fiyat biçiyordu.

Elgato Gaming Genel Müdürü Julian Fest, "İçerik üreticileri Capture donanımının kısıtlamaları ile sınırlandırılmamalı" dedi.

Yeni kart bir PCIe x4 / x8 / 16 yuvasına takılıyor ve maksimum 140 Mbps bit hıza sahip. 4K içeriğini 60 fps'de yakalamaya ek olarak, 240 fps'de 1080p ve 144 fps'de 1440p olmak üzere daha düşük çözünürlükler için yüksek kare geçişini de destekliyor.

Kartı, şimdi Amazon, GameStop ve doğrudan Elgato'dan ön sipariş verebilirsiniz. Veya 21 Kasım olan yayınlanma tarihini bekleyebilirsiniz. Ayrıca kart hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.