Artık Facebook Messenger İle Yüksek Kalitede Fotoğraflar Gönderebileceksiniz


Facebook Messenger son bir yılda bir sürü yeni güncelleme gerçekleştirdi. Şimdi ise karşımıza yüksek çözünürlüklü fotoğraf gönderme özelliği ile geliyor. Bugün başlayarak Facebook, ABD, Kanada, Fransa, Avustralya, İngiltere, Singapur, Hong Kong, Japonya ve Güney Kore'deki Messenger uygulamasında "4K" fotoğraflar gönderme olanağını sunuyor. Şirket, önümüzdeki haftalarda ek ülkelere de tanıtılacağını açıkladı.

Daha önce, Facebook, Messenger'ın yalnızca "2K" fotoğraf yüklemelerini desteklediğini belirtildi. Ancak güncelleme ile uygulama şimdi maksimum 4096 x 4096 piksel çözünürlüğü destekleyecek. Berraklık ve netlik arasındaki farkı görmek için yukarıdaki fotoğrafa göz atabilirsiniz. Yeni desteklenen çözünürlükte fotoğraf göndermek ve paylaşmak için Messenger uygulamasının en son sürümüne güncellendiğinden emin olmanız gerekiyor.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.