25 Milyon Aktif İnstagram İşletme Profili Kullanılıyor


Instagram bu sabah yaptığı açıklamada, Temmuz ayında 15 milyon olan aktif işletme profilinin 25 milyona ulaştığını bildirdi. Şirket, pek çok farklı istatistik yayınladı (Eylül ayı itibarıyla, 800 milyon aylık aktif kullanıcı, 500 milyon günlük aktif kullanıcı ve 2 milyon reklamveren bulunduğunu açıkladı) ancak kaç tane şirketin Instagram'ı önemli gördüğünün bir ölçüsü olarak bu istatistik önemlidir. Instagram ayrıca, Instagram hesaplarının yüzde 80'den fazlasının bir işletmeyi takip ettiğini ve 200 milyon kullanıcı her gün bir işletme profilini ziyaret ettiğini söylüyor.

Instagram Business ürün müdürü Vishal Shah, iş profillerinin neredeyse yüzde 50'sinin dış web sitesiyle bağlantı kurmadığını ve Instagram'ı birincil veya tek çevrimiçi varlığı olarak gördüklerini belirtti.

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere destek olmak için bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.