TTEC 5000mAh Powerbank İncelemesi


Yeni inceleme yazımızda bu sefer TTEC'in 5000mAh'lik bir Powerbank'ini inceliyoruz. Cihazın detaylı model numarası ise 2BB115S. Bu cihazı seçmemin nedeni benim ihtiyaçlarım için yeterli ve fiyatının aynı seviyedeki cihazlarla hemen hemen aynı olması.

Cihaz üzerinde bir adet USB girişi ve Micro USB girişi bulunuyor. Cihaz 5V/1,5A güç çıkışı sağlayabiliyor bunun yanı sıra cihazdaki ledler ile şarj durumu dört kademeli bir şekilde kullanıcıya sunuluyor.


Cihazdan bahsedecek olursak 5000 mAh 5V/1,5A olan cihaz iPhone 6S cihazını ortalama 1,5 saatte şarj edip iki kere doldurabiliyor. Benim cihaz hakkında beğendiğim özellikleri: dış görünüş, tutarken verdiği hissiyat ve şarj durumunun ledler ile gösterilmesi cihazın en sevdiğim özelliği olmuş olabilir.

Beğenmediğim yerler ise cihaz ile gelen kablonun 30cm olması, diğer cihazlara göre biraz kalın olması cepte taşınmasını zorlaştırıyor. Eğer Apple ekosisteminden bir cihaza sahipseniz Lightning kablosu almanızın gerekmesi bence cihazın olumsuz bir yönü daha.


Cihazın internet üzerindeki fiyatları 40-50 Türk Lirası civarlarında. Fiyat/Performans açısından bakarsak beni gayet tatmin eden bir cihaz oldu. Orta halli bir Powerbank arıyorsanız bu cihaza bir göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.