Steam Cadılar Bayramı Oyun Önerileri

Bu yazımızda sizlere Steam indirimlerinde alınması gereken güzel oyunları sıralayacağız. Ayrıca sizler de beğendiniz oyunları yorumlar üzerinden bizler ile paylaşabilirsiniz.


Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition

Bu oyun benim favorilerimden olabilir. Oyundaki hikaye örgüsü, manzaralar çok güzel özellikle oynarken karaktere bürünmeniz ve diyaloglar da sanki kendiniz konuşuyormuş gibi hissetmeniz ve ayrıca oyunun Türkçe dil desteği de olması oyunu daha güzel bir hale getiriyor. Şuan Steam'de indirimli şekilde 30 TL olan oyunu tavsiye ederim unutmayın indirimler 1 kasım Saat 20:00'da bitiyor.


Metro Redux Bundle

Metro  oyunun konusu nükleer savaştan sonra insanların moskova metrosuna yerleşmesi ve sonrasında metroda yaşanan konuları ele alıyor. Oyundaki karakterimizin ismi Artyom ve bu iki oyunda artoym ile maceradan maceraya atılıcağız. Bu oyunda benim en sevdiğim şey atmosferi bir anda çıkıp gelen yaratıklar ve hikayesi gerçekten hikaye sizi beklemediğiniz şekilde şaşırtıyor. Şuan
Steam da indirimli şekilde 11,62 TL olan oyunu kaçırmayın derim.


The Forest 

The Forest oyununun ana konusu Uçağımızın bir adaya düşmesi çocuğumuzun kaçırılması ve çocuğumuzu kurtarmak. Oyun şuan erken erişimde olan bir hayatta kalma oyunu oyundaki crafting seçenekleri gerçekten fazla, oyundaki yerliler size saldırabiliyor ve isterseniz bu oyunu arkadaşlarınızla co-op olarak da oynayabiliyorsunuz. Şuan Steam de indirimli şekilde 18 TL olan bu oyun hayatta kalma tarzı oyunlar sevenlerin hoşuna gidecektir.

Sizler Steam Cadılar Bayramı indirimi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce oyuncuların beklentilerini karşılayabildi mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.