Skype'ın Yeni Tasarımı Bugün Windows Ve Mac'e Geldi


Microsoft son zamanlarda kendi mobil arayüz değişikliklerini, uygulamalarının masaüstü sürümlerinde test ediyor. Yazılım şimdi bu değişiklikleri Mac ve Windows kullanıcılarına sunuyor. Mobil cihazlarda Skype'ın radikal bir şekilde yeniden tasarlanması Haziran ayında başladı ve değişikliklerin kabul edilmesi olumlu olmamıştı.

Yeni Skype uygulamaları, özelleştirilebilir temalar içeriyor; bu nedenle, farklı renkler arasından seçim yapabilir ve sohbet listelerini zamana, okunmadı veya duruma göre sıralama özelliği kullanabilirsiniz. Microsoft, Giphy görüntülerini veya YouTube videolarını doğrudan sohbetlere ekleyebilme özelliğiyle bugün Skype masaüstünün önizleme sürümünde eklentiler de etkin kılıyor.

Skype'ın en yeni sürümü bugün otomatik olarak Mac veya Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 kullanıcıların kullanımına sunulacak.

4 yorum:

 1. Önceki tasarıma göre daha hoş duruyor. Zaten önceki tema sorunluydu durduk yere kasıyordu. Umarım bu tasarımda da böyle sorunlar olmuyordur. Güncelleyip bakmak lazım :) Bilgilendirme için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. :) Skype'ın koyu renkli yeni temasına ben de bayıldım.

   Sil
 2. gayet güzel ve basit arayüz mac kullanmıyorum ancak kullanış açısından windows dan kat kat iyidir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle. Biz de Skype'ın Windows sürümünde sürünelim :D

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.