Riot, Dünya Şampiyonası Finalinden Önce Konsere Ev Sahipliği Yapacak


Riot Games, Dünya Şampiyonasının bir parçası olarak bir League of Legends konseri için dünyanın dört bir yanından en iyi sanatçıları Çin'e getiriyor. 90 dakikalık şov, Beijing National Aquatics Center'da 3 Kasım günü gerçekleştirilecek. 2015 Worlds şarkısını seslendiren Nicki Taylor ve popüler rock grubu Pentakill'de bu konserde yer alacak.

Müzik, özellikle League Of Legends fan kitlesinin  ayrılmaz bir parçası haline geldi. Özellikle Pentakill, çeşitli şampiyonları metal yıldızlara dönüştüren Pentakill kostümleri ile oldukça popülerdir. Kostümler o kadar popülerdi ki Riot kurgusal grup için bir albüm hazırladı. Şarkılarından biri olan "Lightbringer"'ın 16 milyondan fazla YouTube görüntülenmesi var. Grubun ikinci albümü bu yılın başında piyasaya çıktı ve iTunes metal listesinde bir numaraya ulaştı.

Konser alanında yaşanan koltuk sıkıntısından dolayı Riot Games sadece Çin'den gelen ziyaretçilere bilet satışı yapacak. Ayrıca konser dünya çapında Riot Games tarafından internet üzerinden yayınlanacak.

Sizler bilgisayar oyunlarının bu denli gelişmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşleriniz aşağıdaki yorum kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.