PUBG'deki Mavi Bölge'nin Hasarı Arttırılıyor!


Battle Royal oyun modunun olmazsa olmazlarından daralan alan oyuncuları birbiri ile çatışmaya zorluyor. İş böyle olunca da alanın dışında kalanların alacağı hasar en önemli konular arasında giriyor. İşte son zamanların kendi alanında ve genel olarak en popüler oyunlarından PlayerUnknown's Battlegrounds'da yeni güncellemesi ile bu alanın dışında kalanlar hakkında bir düzenlemeye gidiyor.

PUBG yeni gelecek güncellemesi ile oyuncuların daralan çemberin içine daha da odaklanmasını istiyor. Yayınladıkları blog yazısında "Mavi bölgenin iyileştirilmesini isteyen çok sayıda geri bildirim aldık." ve  "Mavi bölge hasarını, oyun alanının içindeki etkileşimi teşvik etmek için ayarlamaya karar verdik. Bu yeni güncellemeden sonra dışarıdaki düşmanlarla uğraşmak yerine, oyun alanındaki  çatışmalara daha fazla odaklanabileceksiniz." dedi.

PUBG ekibi ayrıca, oyunun büyük 1.0 sürümüne yönelik test sunucularının başlangıçta planlandığı gibi Ekim başında değil, Kasım başında başlayacağını açıkladı.

Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Acaba hasarın arttırılması iyi mi oldu yoksa kötü mü? Konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. ULAN SANKİ AZ HASAR ALIYODUK OROSPU ÇOCUKLARI BARİ HIZINI DÜŞÜRÜN FORMULA 1 GİBİ GELİYOR OROSPU EVLADI GAZ

    YanıtlaSil
  2. Oyunun güncelliğini koruması gerek dostum :D Bu yüzden sürekli oalrak bir yerden kısıp diğer yerlere vermeleri gerek.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.