G2 eSports, PUBG Takımını DuyurduG2 eSports, yükselen rekabetçi oyun PlayerUnknown's Battlegrounds'a giriş yapıyor. Yeni ekibin kaptanı olarak Mark "Phantasy" Pinney yer alırken, takım Stephen "Stephen" Phillips, David "Velan" Velan, ve Jack "Wack0" Middleton'dan oluşuyor. Phantasy ve Stephen, eSporcu kariyerlerine Call of Duty'de PC ile başlarken, Velan ve Wack0 en son Overwatch'da rekabet halindeydi.

G2 marka müdürü Jakub "Lothar" Szygulski, "PUBG, modern nişancı eğlencelerini yeniden canlandıran bir oyun" ve "Eğlencenin yanı sıra rekabetçi bir yön geldi ve G2 bu oyunun başındanberi yer alacağını biliyordu. Bunu aklımızda tutarak çok erken bir zamandan beri takım aramaya başladık, ancak G2 için en iyi uygun takımı bulmak biraz zaman aldı - çok çalışkan, usta ve başarı için açız. Ben şahsen ekibimin gelecekteki tüm turnuvalarda performansını görmek için sabırsızlanıyorum, aynı zamanda organizasyon için içerik oluşturup G2 etkinliklerine katılmak için de sabırsızlanıyorum. " dedi.

PUBG'in gelecek büyük etkinliği, önümüzdeki ay yapılacak olan IEM Oakland PUBG Invitational. 18 ve 19 Kasım'da yapılacak etkinlik Kaliforniya, Oracle Arena'da gerçekleştirilecek. Ayrıca turnuvanın ödül havuzu da 200.000$'dan oluşuyor.

Peki siz büyük takımların profesyonel PUBG takımları kurması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ülkemizden de profesyonel takımlar bu arena'ya girmeye çalışabilirler mi? Düşünceleriniz aşağıdaki yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.