Efsane CS:GO Haritası Dust2 Güncellenmiş Versiyonu İle Geliyor

"Cs:Go Dust2 haritası ne zaman gelecek?" veya "Milli haritamız olan Dust2 ne zaman çıkacak?" diye soranlara müjde! Milli haritamız veya memleketimiz diyebileceğimiz Dust 2'ye bir adım daha yaklaştık.


Şubat ayından beri rekabetçi karşılaşmalarda yer almayan efsane harita Dust2, Counter Strike: Global Offensive'in bir sonraki Beta güncellemesi ile test edilebilir hale geleceği bildiriliyor. Cs:Go Geliştiric ekibinin Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile oyuncular ile bu müjdeli haberi paylaştı.

Şimdi herkesin aklında bir soru var "Bir sonraki Cs:Go Beta güncellemesi ne zaman?". Şu anda buna cevap vermek çok zor fakat tahmin yürütelim. En son motolov hatalarını gidermek için gelen güncelleme 5 Ekimde  kullanıcılar ile buluştu. Valve genellikle 2-3 hafta ara ile yayınladığı güncellemeler ile hataları giderdiğini biliyoruz. Ve tabi ki yine Valve'ın alışılmış hareketi de Beta güncellemelerini 1-2 hafta sonra aktif oyuna eklemesi.

Bunlara göre yeni ve güncellenmiş Dust 2 haritası 3-4 hafta süre sonra biz oyuncular ile buluşacak. Ayrıca ekibin paylaştığı yeni Dust 2'nin Terörist başlama noktasına da yukarıda görebilirsiniz. Bana göre yeni Dust 2 eski haritadan daha büyük ve daha fazla etken(araba vs.) ile gelecek.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.